Sanat Evimiz

Anasayfa / Sanat Evimiz

Elmas Sanat Evi

Sanat Evimiz

Elmas Sanat evi, çocukların ve yetişkinlerin sanatla buluşmalarını sağlamak amacı ile EMİNE ELMAS tarafından kuruldu ,profesyonel sanatçıları ve eğitmenleri aynı çatı altında birleştiren bir sanat kurumudur.

Birey olma sürecinde sanatın önemi göz ardı edilemez. Özellikle günümüz teknoloji dünyasında gittikçe yalnızlaşan bireyler ve çocuklar, sanat ile tanışınca kendilerini daha rahat ifade ederek sağlıklı birer birey olma yolunda ilk adımı atmış olacaklar. Bu nedenle ELMAS SANATEVİ olarak bünyemizde yer alan EBRU, TEZHİP, MİNYARÜR, KATI, HAT, ÇİNİ, KOZA, TAKI, KEÇE, SEPETÇİLİK, AHŞAP BOYAMA, TAKI TASARIM, RESİM, MÜZİK vb. eğitimleri ile hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik çalışmalarda bulunuyoruz.

ELMAS SANAT EVİ olarak eğitimlerimiz süresince bireylerin ve çocukların, algılama, tasarlama, düşünme ve ifade etme gibi becerilerini geliştirmeye çalışmaktayız. Bütün bunların yanı sıra sanattan anlayan, sanat destekleyicileri olması da ülkemizi gelişmesi açısından önemlidir. Çünkü biliyoruz ki sanatı seven yaratıcı bireyler hangi alanda çalışırlarsa çalışsınlar başarılı olacaklardır. O yüzden ELMAS SANAT EVİ olarak paylaşmak ve özgürleşmek için sizleri de sanatla buluşmaya davet ediyoruz.

EMİNE ELMAS